background

 O nas

Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

EGO PSYCHOLOGICZNY OŚRODEK BADAŃ I SZKOLEŃ

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Zajmujemy się przede wszystkim diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem. Posiadamy uprawnienia do wykonywania badań psychologicznych kierowców (badań psychotechnicznych). Jesteśmy  wpisani pod nr 01/2010 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownię psychologiczną prowadzonego przez Marszałka Województwa Opolskiego. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem, który gwarantuje sprawny przebieg badań i rzetelne wyniki.

Współpracujemy z placówkami medycyny pracy w zakresie badań osób pracujących na stanowiskach wymagających szczególnej sprawności psychofizycznej. W pracowni zatrudnieni są psycholodzy z szerokim doświadczeniem zawodowym, posiadający uprawnienia do badań psychologicznych kierowców oraz badań dla osób posiadających lub starających się o broń palną. Nasi klienci  to zawodowi kierowcy, taksówkarze, handlowcy oraz przedstawiciele zawodów, których praca bezpośrednio związana jest z prowadzeniem pojazdów. Badaliśmy operatorów maszyn, górników, saperów i minerów, ochroniarzy i osoby zajmujące się produkcją i handlem bronią, kandydatów do objęcia urzędu sędziego, prokuratorów i komorników, myśliwych i wiele, wiele innych osób, które w celach zawodowych lub prywatnych zgłosiły się do naszego ośrodka.

Wyróżniają nas  dogodna lokalizacja, konkurencyjne ceny oraz elastyczne godziny pracy. W zależności od potrzeb proponujemy wykonanie badań w ustalonych z pacjentem godzinach porannych, dopołudniowych lub popołudniowych.

Przed zgłoszeniem się na badania prosimy o telefoniczną rezerwację terminu. Zapewniamy życzliwe i elastyczne podejście do każdego klienta. Badania przeprowadzamy szybko i sprawnie, zakończone są one szczegółowym omówieniem wyników.

Pracownia Psychologiczna „EGO” jest miejscem świadczącym profesjonalną pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną oraz psychoedukację.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób zmagających się z trudnościami osobistymi, zawodowymi, wychowawczymi lub rodzinnymi, jak i do tych, które chciałyby lepiej poznać siebie, by móc w pełni korzystać z własnych zasobów i czerpać satysfakcję z kontaktu z drugim człowiekiem.

Prowadzimy psychoterapię indywidualną oraz interwencje kryzysową dla osób dorosłych i młodzieży.

W swojej ofercie posiadamy również warsztaty i szkolenia w zakresie  rozwoju osobistego i psychoedukacji.

Naszą ideą jest dopasowanie formy pomocy do indywidualnych potrzeb zgłaszających się do nas osób.

Rejestracja telefoniczna:  660 685 316 od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 17.00

Serdecznie zapraszamy !